Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alo Santral...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
CEZA
Süper Moderatör

Süper Moderatör
CEZA

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/05/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : Sana LEn Çokmu Merak Ettin:) İş/Hobiler :
MesajKonu: Alo Santral...   Alo Santral... Icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 6:47 pm

<DIV id=post_message_257541><B><FONT size=3>alo santral beni piskopata baglar misiniz?<BR>- sevgili sapık, sizi sapıklarla baş etme yöntemleri servisimize yönlendiriyoruz. lütfen bekleyiniz.<BR>- arrghhh... bekle dedi ya!!! psikopata bağlandım ben<BR>- beklediğiniz için teşekkür ederiz.<BR><BR><BR>- alo santral beni psikopata bağlar misiniz?<BR>- psikopat kalmadi elimizde. isterseniz sizi, manik depresif ya da psikoz grubumuzdan, sizofren sahibi bir arkadasa yonlendireyim?<BR><BR><BR>-alo santral beni psikopata bağlar mısınız, eki ekiii.<BR>-bi saniye bağlıyorum.<BR>-..???<BR>-alluuuuuu. ne var uleyynn. kimsaaaannn? aluuuu?<BR>-(yusuf yusuf)...<BR><BR><BR>- alo santral, beni psikopata bağlar mısınız?*<BR>- bi saniye,<BR>- ....<BR>- iyi akşamlar efenim... her nerede yaşanıyor ve yaşatılıyorsa...<BR>- hayııııırrrrrr...<BR>- bak bir de utanmadan hayır diyor. sen önce bi cevap ver, tüneli kaçmak için mi kazdınız?<BR>- ühüüüüüü<BR><BR><BR>- buyrun ben piskopat<BR>+ ayy yanlış bağladılar galiba ben tribe bağlanmak istemiştim<BR>- çocuk bahcesimi nan bura ... incik boncukmu oynuyoruz<BR>+ ayy siz beni en iyisi "yusuf yusuf" a bağlayın<BR><BR>+piskopata bağla lan benii<BR>- peki efendim!şimdii 34525tuşlarına basın sonra 423482tuşlarına basın<BR>+bastım!!<BR>- şidi 4765468 ve 2322414 tuşlarına basın<BR>+heeee<BR>- pardon bilgisayar açık diilmiş!!bidaa lütfen<BR>+başlatma lan tuşundan kuşundan getirtme beni orayaaa<BR>- ben bu işi biliom ya!!bağlandınız beyfendi<BR>+sensin lan beyfendi it oğlu it!!! </FONT></B></DIV>

Alo Santral...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası