Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Allah şimdi ne yapıyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
çaylakumut

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 19/05/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : İş/Hobiler :

MesajKonu: Allah şimdi ne yapıyor?   Allah şimdi ne yapıyor? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 5:27 pm

Bir gün yolda yaya giden bir bektaşinin önüne bir atlı çıktı: - "Baba" dedi, "bir müşkülüm var. Beni aydınlatır mısın?" Bektaşi yanıt verdi: - Elimden gelen bir şeyse, hay hay oğlum. - Şunu öğrenmek istiyorum: Şu anda Allah ne yapıyor? Sualin münasebetsizliğine içerleyen derviş, hiç belli etmemiş: - Yanıt veririm ama bir şartla, sen o attan in, ben bineyim. - Neden? - Böyle yüksek bir suale yüksekten yanıt vermek gerekir de ondan! Adam attan inmiş, Bektaşi binmiş. Adam: - "Hadi" demiş "söyle bakalım. Allah şimdi ne yapiyor?" Bektaşi: - "Ne yapacak" demiş, "atı senin gibi bir budalanın elinden alıp, benim gibi bir akıllıya veriyor". Ve çalakamçı uzaklaşmış.
lionmemo
RooT AdmiN.

RooT AdmiN.
lionmemo

Erkek
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 10/05/08 Mesaj Sayısı : 69 Nerden : AnKaRa İş/Hobiler : pc,futbol,basketbol,oyun
Rep Sistemi
Aktiflik:
Allah şimdi ne yapıyor? Img_left150/500Allah şimdi ne yapıyor? Empty_bar_bleue  (150/500)
Başarı Puanı:
Allah şimdi ne yapıyor? Left_bar_bleue200/500Allah şimdi ne yapıyor? Empty_bar_bleue  (200/500)
Güçlülük:
Allah şimdi ne yapıyor? Img_left160/500Allah şimdi ne yapıyor? Empty_bar_bleue  (160/500)
MesajKonu: Geri: Allah şimdi ne yapıyor?   Allah şimdi ne yapıyor? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 8:16 pm

aferin umut
sagop@
RooT AdmiN

RooT AdmiN
sagop@

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 26/05/08 Mesaj Sayısı : 127 Nerden : ankara İş/Hobiler : rap müzik
Rep Sistemi
Aktiflik:
Allah şimdi ne yapıyor? Img_left500/500Allah şimdi ne yapıyor? Empty_bar_bleue  (500/500)
Başarı Puanı:
Allah şimdi ne yapıyor? Left_bar_bleue500/500Allah şimdi ne yapıyor? Empty_bar_bleue  (500/500)
Güçlülük:
Allah şimdi ne yapıyor? Img_left500/500Allah şimdi ne yapıyor? Empty_bar_bleue  (500/500)
MesajKonu: Geri: Allah şimdi ne yapıyor?   Allah şimdi ne yapıyor? Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 3:31 pm

sağol paylaşımın için.
CEZA
Süper Moderatör

Süper Moderatör
CEZA

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 20/05/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : Sana LEn Çokmu Merak Ettin:) İş/Hobiler :
MesajKonu: Geri: Allah şimdi ne yapıyor?   Allah şimdi ne yapıyor? Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 5:31 pm

Sağolasın.

Allah şimdi ne yapıyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası