Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aşağı Attım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
çaylakumut

Erkek
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 19/05/08 Mesaj Sayısı : 22 Nerden : İş/Hobiler :

MesajKonu: Aşağı Attım   Aşağı Attım Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 5:43 pm

Bir general, komşu ülkeden gelen konuk generale hem hava atmak, hem de erlerinin kendisine ve vatanına bağlılıklarını göstermek için, üç erini ve karılarını yanına çağırır. Erlere birer kurusıkı tabanca verir. Onları yan odaya alır ve karılarını öldürmelerini ister. Konuk generale şimdi bakınız erlerimiz nasıl itaatkar ve vatansever, der. Erler teker teker içeri girerler. Birinci er karısından özür dileyip tüm şarjörü boşaltır. Tabii karısı ölmez, kurşunlar kurusıkıdır. İkincide de aynı şey olur. Genaralin gözleri yaşarmıştır. En son giren erin ardından, iki general kurşun seslerini dinlerken, dan dan dan dan dan dan... şangırrrr, diye bir ses duyarlar. İşini bitirip çıkan ere merakla sorarlar, neydi o şangırrr sesi? diye. Er yanıtlar:
- Komutanım bana kurusıkı kurşun vermişsiniz, karım ölmeyince bende tuttum camdan aşağı attım
CEZA
Süper Moderatör

Süper Moderatör
CEZA

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/05/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : Sana LEn Çokmu Merak Ettin:) İş/Hobiler :
MesajKonu: Geri: Aşağı Attım   Aşağı Attım Icon_minitimePtsi Mayıs 26, 2008 5:32 pm

Sağolasın.
StopPER
RooT AdmiN

RooT AdmiN
StopPER

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 14/11/08 Mesaj Sayısı : 250 Nerden : İş/Hobiler :
Rep Sistemi
Aktiflik:
Aşağı Attım Img_left500/500Aşağı Attım Empty_bar_bleue  (500/500)
Başarı Puanı:
Aşağı Attım Left_bar_bleue500/500Aşağı Attım Empty_bar_bleue  (500/500)
Güçlülük:
Aşağı Attım Img_left500/500Aşağı Attım Empty_bar_bleue  (500/500)
MesajKonu: Geri: Aşağı Attım   Aşağı Attım Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 4:55 pm

sağolasın bu fıkraları hangi siteden aldığını biliyorum
http://www.forumpaylasim.turkproforum.com

Aşağı Attım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası