Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
sagop@
RooT AdmiN

RooT AdmiN
sagop@

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 26/05/08 Mesaj Sayısı : 127 Nerden : ankara İş/Hobiler : rap müzik
Rep Sistemi
Aktiflik:
TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Img_left500/500TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Empty_bar_bleue  (500/500)
Başarı Puanı:
TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Left_bar_bleue500/500TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Empty_bar_bleue  (500/500)
Güçlülük:
TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Img_left500/500TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Empty_bar_bleue  (500/500)
MesajKonu: TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ...   TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 8:33 pm

ALİ ESAT TUĞBERK

Adana Atlı Spor

Yönetim Kurulu Başkanı

1949 Adana doğumlu. İlk , orta ve lise Çukurova Kolejinde okudu, üniversiteden de İstanbul İktisadi ve Ticari Bilimler İşletme bölümünden mezun oldu. 35 senelik yöneticilik hayatında; Adana Sporlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı, Adana Spor Genel Sekreterliği, Çukurova Rotary Kulübü Başkanlığı, Adana Tenis ve Su Sporları Yönetim Kurulu Üyeliği ve son 5 yılda da Adana Atlı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlendi. Başarılı bir çiftçi olan Esat Tuğberk, Adana sevdasını çalışmalarıyla göstererek , Adana’yı tüm Türkiye’ye tanıtmak için gerek sportif gerekse sosyal alanda başarılı organizasyonlar yapmıştır.

TÜM DOSTLARINA DUYURUR, TENİS AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI, SAYIN ALİ ESAT TUĞBERK' E TANRIDAN RAHMET, AİLESİNE SABIR DİLERİZ.
TENİS FEDERASYONU YÖNETİM KURULU
CEZA
Süper Moderatör

Süper Moderatör
CEZA

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/05/08 Mesaj Sayısı : 189 Nerden : Sana LEn Çokmu Merak Ettin:) İş/Hobiler :
MesajKonu: Geri: TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ...   TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 9:22 am

sağol key. :13:
StopPER
RooT AdmiN

RooT AdmiN
StopPER

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 14/11/08 Mesaj Sayısı : 250 Nerden : İş/Hobiler :
Rep Sistemi
Aktiflik:
Başarı Puanı:
TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Left_bar_bleue500/500TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Empty_bar_bleue  (500/500)
Güçlülük:
MesajKonu: Geri: TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ...   TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ... Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 4:13 pm

teşekkürler. Smile
http://www.forumpaylasim.turkproforum.com

TENİS CAMİASI ALİ ESAT TUĞBERK ' İ KAYBETTİ...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası